Společnost Vibox a.s., Jasenná 305 zabývající se výrobou technologického zařízení pro živočišnou výrobu, balících strojů a tiskáren přijme pracovníka na pozici

Elektromechanik/ Elektrikář

Náplň práce:

Výroba rozváděčů a elektrických částí strojů a zařízení
Preventivní údržba strojů a strojního zařízení
Elektro zapojení nových strojů a zařízení
Servisní činnost u zákazníků

Požadujeme:

SŠ vzdělání, výuční list obor elektromechanik/ elektrikář
Odborná způsobilost podle vyhl 50/1978 Sb. min § 6 (vyšší výhodou) do 1000V
Základní znalost elektroniky, orientace v elektro dokumentaci
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

Nadstandardní platové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti
Osobní i profesní růst
Pracovní poměr na plný úvazek, pružná pracovní doba
Příspěvek na stravu
Příspěvek na dopravu
Práce v jednosměnném provozu

Kontakt: obchod@vibox.cz, tel: 777 670 660, 731 495 719

Pracovník do strojírenské výroby

 – Strojní zámečník – výroba a montáž strojního zařízení

– Strojní zámečník – obsluha ohraňovacího lisu

– Strojní zámečník – obsluha CNC laserového vypalovacího stroje

Výroba a montáž strojního zařízení
Servisní práce u zákazníků

Požadujeme:

Vyučení ve strojírenském oboru
Flexibilita, manuální zručnost
Nabízíme:

Pracovní poměr na plný úvazek